בניית אתרים

click-s-pc

פרויקט של הקמת אתר מורכב  מכמה חלקים אותם מבצעים אנשי מקצוע שונים – מאפיין אתרים, מעצב גרפי, מתכנת, מומחה שרתים, כותב\עורך תוכן, מומחה לקידום אתרים ועוד. אנו ננהל עבורך את הפרויקט בצורה המקצועית והטובה ביותר, ונטפל עבורך מול כל הגורמים הרלוונטיים לבניית האתר.

אפיון אתרים

כל אתר אינטרנט מוצלח מתחיל באפיון מדוקדק
כאן הכול מתחיל. אנחנו יושבים לכתוב את הדמיונות על דף נייר, לחרוט את המחשבות עם עפרון מחודד, לתקתק על המקלדת את הרעיונות המיוחדים וליצור את הקונספט המתאים לאתר מנצח.
כל אתר אינטרנט מוצלח מתחיל באפיון מדוקדק. לכן כשמגיעים לשבת על אתר אינטרנט חדש, קודם כל אנחנו בודקים כמה משתנים קריטיים. מהן מטרות האתר, מי הוא קהל היעד, מחקר שוק על המתחרים, ואז אנו מתחילים להניח איך לחלק את ארכיטקטורת המידע הפנימי בצורה הנכונה ביותר לגולשים, הם אלו שבסופו של דבר שצריכים להתמודד עם סדר התצוגה באתר.
בשלב זה אנו ניצור wireframe ראשוני ובו נוכל להציג לכם את אופי האתר וארכיטקטורת המידע באתר עוד בטרם החל שלב העיצוב.

עיצוב אתרים

לא כל עיצוב אומנותי מביא לקוחות
זהו החלק המורכב אך המהנה ביותר בבניית אתר האינטרנט. עיצוב קריאטיבי הנגזר מאפיון נכון ומדויק שהונח על שולחן הסטודיו יכול להעיף אתר לגבהים, אך עיצוב שאין לו שיג ושיח עם הגולשים ומנסה להתחכם יתר על המידה, יכול להיות יצירה אומנותית מאוד יפה, אך שתביא למרבה הצער לתוצאות עסקיות רעות במיוחד.
סטודיו העיצוב המיוחד שלנו מתמחה בעיצוב ממשקי משתמש בחשיבה על הפרטים הקטנים, הפרטים החשובים, ועל יצירת אתר המתאים לחזון העסקי והתדמיתי שלכם. אנו מתמחים בעיצוב אינטראקטיבי מושלם החל מאתרי תדמית קטנים ועד לאתרי תוכן ואתרי מכירות גדולים.
בשלב זה, אנו נקבל את wireframe המאושר של הלקוח ונתחיל ליצור סקיצות ללוגו, לצבוע את האתר בצבעים מתאימים ולתת את התחושה המתאימה עבור האתר. בסוף התהליך יקבל הלקוח קובץ PDF מסודר ובו עיצוב האתר בצורה מושלמת על כל מאפייניו ועמודיו.

בניית אתרים

שלב התכנות מגיע ואיתו שורות קוד רבות. מתכנתים רבים יכולים להכין אפליקציות מורכבות ואתרים מסובכים, אבל מתכנת טוב יודע לשים את השיגעונות התכנותיים שלו בצד, לטובת אתר נגיש וקליל גם מבחינת מנועי החיפוש, אך בעיקר למשתמש הקצה.
אנו שמים דגש רב בפיתוח אתרים עם זמן טעינה נמוך משמעותית, בפישוט אפליקציות מסובכות, ואופטימיזציה מלאה עבור מנועי חיפוש. אנו מתמחים בפיתוח אתרים על גבי קוד פתוח, דבר שייתן לכם חופשיות יתרה על הקוד באתר לאחר בניית האתר והעלאתו לאוויר הרשת.

כתיבה שיווקית

חשוב לזכור להשקיע בתוכן איכותי, כזה שידבר אל הגולש ויגרום לו לבצע את מה שמצופה ממנו באתר.

סגור לתגובות.